top of page
Zoeken
  • carlovanrompaey

BimSem op vastenvoettocht

Vandaag is het bij BimSem onze jaarlijkse dag van de solidariteit waarop onze leerlingen op vastenvoettocht gaan. Tijdens deze vastenactie wordt er gestapt voor projecten met kinderen in Togo, Kenia en Ethiopië. Deze projecten hebben als doel deze kinderen te ondersteunen in hun ontwikkeling. Er is een parcours van ongeveer 15 kilometer uitgestippeld dat de leerlingen in de namiddag afleggen. Jammer genoeg moeten we dat in iets ander weer doen dan we de voorbije maand gewend waren. Uit de foto’s is af te leiden dat dat onze leerlingen niet deert. Ze maken er een gezonde winterwandeling van.

We kiezen telkens projecten uit waarvan we de garantie hebben dat het geld dat onze leerlingen inzamelen daadwerkelijk bij de kinderen die het nodig hebben terechtkomen. We krijgen ook telkens feedback van de projectmedewerkers.419 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Klasdag

Comments


bottom of page