Activiteiten Levende school Brons voor onze meisjes voetbalploeg van de tweede en derde graad

Brons voor onze meisjes voetbalploeg van de tweede en derde graad

IMG_3134 IMG_3147 IMG_3136 Lich_gezond

Na goud voor onze basketploeg cadetten meisjes en zilver voor onze handballers scholieren jongens, konden ook onze voetballers niet achterwege blijven in de strijd om eremetaal.

Op 25 januari mocht onze meisjesploeg tweede en derde graad in Hove meespelen in de provinciale finale. De eerste wedstrijd tegen OPB Bornem begint schitterend met een 2-0 ruststand in ons voordeel maar tijdens de tweede helft komen de meisjes uit Bornem sterker voor de dag en ze weten nog een 2-2 gelijkspel uit de brand te slepen. Tijdens de penalty-reeks moet doelvrouw Ann zich maar één keer gewonnen geven en BISE wint met 2-1.

 

Regina Pacis uit Hove, onze tweede tegenstander, heeft veel balbezit en veldoverwicht, maar onze verdediging staat sterk te spelen en we kunnen naar het einde toe zelfs enkele kansen afdwingen, maar het blijft 0-0. Hove wint de spannende penalty-reeks met 5-4.

Eénrichtingsvoetbal richting doel tegenstander tijdens onze laatste wedstrijd tegen EDU Merksem, die haar vorige twee partijen had verloren, maar we komen niet tot scoren. Hove wint met 1-0 van Bornem en wordt provinciaal kampioen. BISE wordt héél verdienstelijk derde. Proficiat aan Faedra Catsoulis en Esther Cools (6SPWE), Marijke Duverger (6WEWA), Ann Van Eetvelt, Ruth De Smedt en Katrien Vanmeert (5SPWE), Stefanie Huenaerts (5ECWI), Jasmien Bougrine, Youtha Van den Eynde en Helena De Bleser (4SPOA), Elena Sotgiu (4WETA), Kati Mommen en Sofie Meulenijzer (3LOSA) en coaches Mvr. Van Boxel, Mr. Wauters en Mr. Nevens.

IMG_3147