Op vrijdag 30 maart en woensdag 3 april werkten onze leerlingen van 6 Wetenschappen aan een STEM- project. In de 4 modules van dit halve-dag-project leerden onze leerlingen over de samenstelling van polymeer composieten en het gebruik ervan in allerlei moderne technologieën. 

De leerlingen onderzochten en testten de eigenschappen van deze materialen. Vervolgens maakten ze berekeningen rond deze eigenschappen. Ten slotte stelden de leerlingen, op basis van hun onderzoeksresultaten, zelf een composiet samen. Het doel was om een materiaal te creëren zodat een projectiel zo ver mogelijk gelanceerd kan worden. Op het eind van de halve dag gebruikten de leerlingen hun zelfgemaakt composiet als katapult.  Dit project sluit aan bij de vakgebieden fysica, chemie en wiskunde.

Meer info kan je lezen op: https://eng.kuleuven.be/innovationlab/project/katapult